Робота: technical writer Вакансії і робота в Україні

Навіть не всі військові вірили, що такі роботи можуть стріляти, до того ж стріляти влучно. Там є багато інноваційних рішень, які можуть стати “єдинорогами”. Ми не знаємо, хто буде наступним “єдинорогом”, але вони будуть. — Так, але якщо там є інноваційна ідея і немає тестувань та випробувань, то ця розробка отримає середній бал. Для отримання високої оцінки рішення повинне мати документи, які будуть підтверджувати проведені тестування. Одне з наших завдань – допомагати маленьким та великим компаніям швидко проходити процедури допуску до експлуатації, військову експертизу.

— У першу чергу, ми відкрили шлях для роботів. Для світу це велике здивування, коли вони бачать наших автономних роботів, які працюють, їздять, стріляють. Це бойові роботи, логістичні, роботи-розміновувачі.

Про Brave1, відбір проєктів та гранти на розробки

Усі розуміють, що в Україні дуже багато defence tech-рішень. Усі розуміють, що технології – це те, що допомагає зберігати життя людей на фронті і наближати перемогу. Ми як держава маємо зосередитися на тому, щоб оборонних технологій, зроблених в Україні, ставало більше. Обравши горизонтальний розвиток кар’єри, технічний письменник складає довідники, керівництва, технічні словники, затребувані серед фахівців галузі, і отримує авторські гонорари. Також він може заробляти написанням статей для спеціалізованих журналів та сайтів.

  • За домашнім монітором, чи в затишному офісі, ви з першого дня відчуєте теплу та дружню атмосферу командної роботи в нашій компанії.
  • Головне завдання технічного письменника – пояснити користувачам, як краще використовувати функції приладу або програми.
  • Але якщо це великий проект, значущий замовник, великий обсяг завдань та документації, яка має бути виконана «на вчора», то існує великий ризик швидкого вигоряння.
  • Градацію позицій технічних письменників іноді вказують, а іноді ні.
  • Нібито такі програми все ж є в кількох університетах США, але навіть якщо і так, їх випускники навряд чи коли-небудь задовільнять попит на українському ринку праці.
  • Компанія подає цю функцію як таку, що допомагає авторам залишатися на зв’язку зі своєю спільнотою, коли вони не в мережі.
  • На промислових підприємствах автор інженерної документації – це один із перших співробітників, хто входить у роботу з новим виробом.

Не завжди те, що передбачається розробити або покращити, може стосуватися користувача. Ці зміни можуть відбутися в коді і не вплинуть на досвід користувача. Влаштуйтеся на будь-яку роботу з будь-якою зарплатою, головне, щоб вас називали технічним письменником. Після того, як попрацюєте якийсь час, ви зможете претендувати на кращі позиції. Якщо ви гуманітарій, не бійтеся технічної роботи. Один досвідчений програміст в інтернеті говорив, що програмування — це не інженерія, а  лінгвістика.

Чи потрібно письменнику спеціальну освіту

Згодна, але подекуди це залежить від компанії. Ми спілкувались з техрайтерами, до чиїх обов’язків це входило. Добірка технічних словників, розглядаємо вміння та навички техрайтерів. Тут ви знайдете велику добірку гайдів, статей, словників та тренажерів для технічних письменників.

Technical writer це

Я намагаюсь популяризувати техрайтинг серед свого кола знайомих. Минулого року NetEnt разом зі спільнотою Girls in IT організували лекцію про цю професію, її плюси та мінуси та необхідність для бізнесу. Якщо вас цікавить Technical Writing, вакансія AI Content Writer віддалено непогано буде про нього почитати або навіть розпитати знайомих, оскільки це дуже різноманітна сфера. Кожна компанія має свою специфіку — хтось пише інструкції для користувача, хтось правила гри, хтось описує функціонал програми.

Код професії: чим займається Machine Learning Engineer, плюси та мінуси професії

Передусім, це БПЛА, де Україна вважається одним із світових лідерів. Пріоритетними є системи розвідки – РЕБ/РЕР (радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки), системи зв’язку, які дозволяють керувати нашими комплексами під дією ворожого РЕБу. Хоча проєкт запустили тільки у квітні, він уже видав грантів для https://wizardsdev.com/ розвитку оборонних розробок на 1 млн дол. Кластер дозволяє розробникам мати зв’язок з військовими та пришвидшує бюрократичні процедури, необхідні для прийняття розробок на озброєння. Останні дані Генерального штабу ЗСУ свідчать, що за майже 20 місяців великої війни росіяни втратили понад 288 тис своїх солдатів.

Technical writer це

«Зовнішню» документацію технічний письменник складає для клієнтів, замовників, інвесторів та інших заінтересованих осіб «з боку». У презентаціях, рекламних брошурах, на фірмовому сайті компанії, даний експерт повинен представити складну для розуміння технічну інформацію в легкій для сприйняття формі. Також функції технічних письменників включають підготовку простих графіків і діаграм, скріншотів, навчальних відео матеріалів.

Проблеми професії

Technical Writer зобов’язаний мати гарні знання в тій галузі, про яку пише, і вміти створювати документацію максимально докладно і водночас лаконічно, простою мовою. Наприклад, обробляти фото, скриншоти, створювати графіки, схеми та діаграми. Технічний письменник (Technical Writer) – це фахівець, який займається складанням інженерної документації до ІТ-продуктів. Серед зон відповідальності такого співробітника – підготовка технічних завдань для команди розробників, мануалів для користувачів, інструкцій для техпідтримки та багато іншого. Технічним письменникам часто доводиться спілкуватися з програмістами та Product Owner’ом або іншим менеджером.

Іноді їм доручають створення статей та рекламних матеріалів, хоча цю роботу має виконувати копірайтер. Згідно з останнім опитуванням DOU, середня зарплата технічного письменника в Україні — $1750. Проте, за даними анкет, деякі досвідчені фахівці отримують і понад $3000.

Technical writer це

— Корпораціям, у яких є команди та досвід, отримувати державні оборонні замовлення та допуск до експлуатації простіше. Їм потрібні гроші або для масштабування, або для R&D (науково-дослідні роботи) інших проєктів, або для виробництва спільних продуктів з іншими міжнародними компаніями. У світі дедалі більше будуть купувати українського або локалізованого в Україні.

Каково это — быть техрайтером

Отримуйте сповіщення про нові Technical Writer вакансії в Ukraine. Дякуємо за повідомлення і за те, що читаєте Портал Експеримент. Twitch пропонує використовувати історії для легкого охоплення підписників, планування оновлень, додавання різноманітних анонсів та просто для розваги. 16 жовтня сервіс Twitch оголосив, що історії тепер доступні в мобільному додатку платформи. Подібно до однойменної функції в Snapchat, Instagram та інших соцмережах, Stories у Twitch дозволяють стрімерам публікувати фотографії, текст або кліпи. Матеріали з плашкою PROMOTED та НОВИНИ КОМПАНІЙ є рекламними та публікуються на правах реклами.

Особливості професії

Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел. Опишіть коротко вакансію і набір завдань, які має вирішити кандидат. Розглянемо типові завдання, з якими працюють тех.письменники. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *